UAB Headex Mėsininkas (-ė) Olandijoje in Apeldoorn, Netherlands

Jeigu esate savo srities specialistas, norite ne tik dirbti ir užsidirbti būtent jūsų kompetenciją atitinkantį atlyginimą, bet ir pamatyti kitą šalį, susipažinti su jos kultūra - darbas būtent Jums!

  • darbas viename didžiausių Olandijos veršienos fabrikų;

  • įvairus darbas su mėsa (išgyslinimas, iškaulinimas, išpjaustymas);

  • darbas su peiliu.

  • tobulėjimą paklausioje specialybėje;

  • atlyginimą atitinkantį Jūsų kompetenciją;

  • nemokamą apgyvendinimą ir įdarbinimą;

  • geras darbo bei gyvenimo sąlygas.

Šis darbas Jums, jeigu:

  • turite mėsininko darbo patirties bent 1m.;

  • esate darbštus, miklus ir turite fizinės ištvermės;

  • niekada nesudvejojote savo pasirinkimu mėsininko darbui;

  • siekiate tik geriausių rezultatų.

Privalumas:

  • anglų k. žinios;

  • galimybė vykti į darbą nuosavu automobiliu.

ID: 2017-11063

External Company Name: UAB Headex

External Company URL: http://www.headex.eu/en

Darbo pobūdis (Text Only): Jeigu esate savo srities specialistas, norite ne tik dirbti ir užsidirbti būtent jūsų kompetenciją atitinkantį atlyginimą, bet ir pamatyti kitą šalį, susipažinti su jos kultūra - darbas būtent Jums!

Mes siūlome (Text Only): - tobulėjimą paklausioje specialybėje; - atlyginimą atitinkantį Jūsų kompetenciją; - nemokamą apgyvendinimą ir įdarbinimą; - geras darbo bei gyvenimo sąlygas.

Reikalavimai (Text Only): Šis darbas Jums, jeigu: - turite mėsininko darbo patirties bent 1m.; - esate darbštus, miklus ir turite fizinės ištvermės; - niekada nesudvejojote savo pasirinkimu mėsininko darbui; - siekiate tik geriausių rezultatų.

Privalumas: - anglų k. žinios; - galimybė vykti į darbą nuosavu automobiliu.