UAB Headex NL-Apeldoorn in Apeldoorn, Netherlands

  • prekių skirstymas ir rūšiavimas;

  • produkcijos perpakavimas į skirtingas pakuotes;

  • produkcijos fasavimas;

  • etikečių klijavimas;

  • darbas su kompiuteriu.

  • Ilgalaikį darbą;

  • Galimybę išvykti ir kartu dirbti su savo antrąja puse;

  • Motyvuojantį, laiku mokamą atlyginimą;

  • Darbą su gerai pasaulyje žinomais klientais ir produkcija;

  • Kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas;

  • Visas socialines garantijas.

  • Gebėjimas dirbti komandoje;

  • Darbštumas, atsakomybės jausmas;

  • Fizinė ištvermė;

  • Auškta motyvacija ir noras mokytis;

  • Atidumas, greita orientacija.

External Company Name: UAB Headex

External Company URL: http://www.headex.eu/en

Darbo pobūdis (Text Only): - prekių skirstymas ir rūšiavimas; - produkcijos perpakavimas į skirtingas pakuotes; - produkcijos fasavimas; - etikečių klijavimas; - darbas su kompiuteriu.

Mes siūlome (Text Only): - Ilgalaikį darbą; - Galimybę išvykti ir kartu dirbti su savo antrąja puse; - Motyvuojantį, laiku mokamą atlyginimą; - Darbą su gerai pasaulyje žinomais klientais ir produkcija; - Kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas; - Visas socialines garantijas.

Reikalavimai (Text Only): - Gebėjimas dirbti komandoje; - Darbštumas, atsakomybės jausmas; - Fizinė ištvermė; - Auškta motyvacija ir noras mokytis; - Atidumas, greita orientacija.