UAB Headex Betonuotojas (-a) Olandijoje in Rotterdam, Netherlands

  • Betonavimas - klojinių montavimas;

  • Daugiabučių pamatų statyba.

  • Geras darbo sąlygas;

  • Socialines garantijas;

  • Draugišką kolektyvą;

  • Nuolatinį darbą.

  • Betonavimo ir klojinių darymo darbo patirtis;

  • Darbų saugos pažymėjimas;

  • Anglų kalbos žinios;

  • Galimybė vykti su savo automobiliu;

  • Pareigingumas, sąžiningumas, darbštumas, veiklumas, reiklumas sau.

ID: 2017-10335

Reikalingas darbuotojų skaičius: 4

External Company Name: UAB Headex

External Company URL: http://www.headex.eu/en

Darbo pobūdis (Text Only): - Betonavimas - klojinių montavimas; - Daugiabučių pamatų statyba.

Mes siūlome (Text Only): - Geras darbo sąlygas; - Socialines garantijas; - Draugišką kolektyvą; - Nuolatinį darbą.

Reikalavimai (Text Only): - Betonavimo ir klojinių darymo darbo patirtis; - Darbų saugos pažymėjimas; - Anglų kalbos žinios; - Galimybė vykti su savo automobiliu; - Pareigingumas, sąžiningumas, darbštumas, veiklumas, reiklumas sau.