UAB Headex NL-Heijen in Heijen, Netherlands

Mūsų klientė puikiai pasaulyje žinomo prekinio ženklo logistikos įmonė, ruošiasi karštajam sezonui ir ieško komandos pastiprinimo - komandos lyderio. Jei turi patirties dirbant logistikoje ir manai, kad gali būti komandos siela ir padėti siekti aukščiausių rezultatų - nedelsk ir kreipkis į mus!

Tavo atsakomybės:

  • užsakymų priėmimas, paskirstymas komandai;

  • komandos gerų rezultatų užtikrinimas;

  • komandos narių motyvavimas;

  • valandų vedimas;

  • dokumentacijos pildymas;

  • produkcijos tikrinimas, papildymas, lipdukų klijavimas;

  • pagalba komandai.

  • draugišką, jaunatvišką ir stabilią komandą;

  • motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą;

  • patirtį tarptautinėje įmonėje;

  • karjeros galimybes;

  • kokybiškas darbo sąlygas;

  • visas socialines garantijas;

  • galimybę vykti su antrąja puse ar draugais.

  • greita orientacija;

  • atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas, atidumas;

  • gebėjimas dirbti komandoje;

  • anglų k. žinios;

  • nuosavas automobilis (privalumas).

External Company Name: UAB Headex

External Company URL: http://www.headex.eu/en

Street: Brem 1, Heijen, Netherlands

Post End Date: 6/2/2018

Darbo pobūdis (Text Only): Mūsų klientė puikiai pasaulyje žinomo prekinio ženklo logistikos įmonė, ruošiasi karštajam sezonui ir ieško komandos pastiprinimo - komandos lyderio. Jei turi patirties dirbant logistikoje ir manai, kad gali būti komandos siela ir padėti siekti aukščiausių rezultatų - nedelsk ir kreipkis į mus! Tavo atsakomybės: - užsakymų priėmimas, paskirstymas komandai; - komandos gerų rezultatų užtikrinimas; - komandos narių motyvavimas; - valandų vedimas; - dokumentacijos pildymas; - produkcijos tikrinimas, papildymas, lipdukų klijavimas; - pagalba komandai.

Mes siūlome (Text Only): - draugišką, jaunatvišką ir stabilią komandą; - motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą; - patirtį tarptautinėje įmonėje; - karjeros galimybes; - kokybiškas darbo sąlygas; - visas socialines garantijas; - galimybę vykti su antrąja puse ar draugais.

Reikalavimai (Text Only): - greita orientacija; - atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas, atidumas; - gebėjimas dirbti komandoje; - anglų k. žinios; - nuosavas automobilis (privalumas).